Randy Gage

Randy Gage Hakkında


İyi Bir Eğitmen

Randy, gelişmekte olan birçok ülkede Network Marketing'i tanıtmak için yardımcı oldu ve onlarca şirketin en iyi liderlerini eğitti. En önemlisi, bir distribütör olarak milyonlarca dolar kazanç elde etti. Randy insanlara gerçek dünya deneyimi öğretir.


Güçlü Bir Yazar

Randy Gage’nin Dünya genelinde 25 Dile çevrilen 8 adet kitabı milyonlarca baskı yapmıştır. Ayrıca Dünya’da network marketing konusunda sayılı sitelerden olan nexera.com tarafından Dünya’nın 1 numaralı eğitmeni olarak gösterilmiştir.


Araştırmacı Lider

Randy Gage eğitim öncesi şirket, ürün ve şirketin kültürü hakkında detayları analiz ederek araştırma yapar. İnsanları; hızlı, tempolu, eğlenceli ve daha çok gelir elde etmek için kullanışlı bilgilerle dolu bir eğitim program yapar.

Liderliğe götüren yolda Randy Gage sayılı liderlerden biridir.

Randy, başarı için gerekli olan kişisel gelişim konusunda kışkırtıcı düz konuşmalar yapan deneyimli bir eğitmendir.

Girişimcilik dehanızın zincirlerini salın. İster harika bir pazarlama ağı kurmaya çalışıyor olun, ister inovatif bir ürün tasarlıyor ya da tüm bir sektörün tamamen altını üstüne getirmek istiyor olun, Star Talk Event bir eylem çağrısıdır. Asla sıradan ya da vasat şeylerle yetinmeyip, içinizdeki en iyiyi talep etmeniz için bir yakarıştır. Bu etkinlik, sizin bile korkudan aklınızı uçuracak kadar büyük bir fikir bulmanız için ayaklarınıza kapanacak ve fikrinizi gerçekleştirebileceğinizi gördüğünüzdeyse sizi şaşkına çevirecek. “Randy Gage gerçekten bir dâhi! Girişimcilerin Randy Gage'nin mükemmel tavsiyelerine uymamaları için deli olmaları gerek.

Yıkıcı teknoloji, hız kazanan değişimler ve ekonomik karmaşa, oyunu baştan aşağı değiştiriyor. Aynı, yorgun ve alışa gelmiş düşünce yapıları, günümüzde sizi başarıya taşıyamaz. Star Talk Event ile farklı bir düşünce yapısı sunmak için hazırlanmış, çok farklı bir etkinliktir. Bu etkinlik, risk alan insanların kışkırtıcı manifestosudur. Artık, baktığınız hiçbir şey, eskisi gibi gözükmeyecek. Zorlukları, birer engel olarak görmeyi bırakıp, sağladıkları fırsatlara odaklanacaksınız. Hayatta hiçbir şey saklı kalmış potansiyelden, yarım kalmış mutluluktan ve sahip çıkılmamış refahtan daha trajik olamaz. İşte bu etkinliğe bu yüzden katılmanız gerek. Doğuştan hakkınız olan tüm zenginliğe sahip olmanız için.